08 Temmuz 2016

Ziraat Bankası İşlem Kısıtlaması!

Yıllardan beridir Ziraat Bankası müşterisiyim. Fatura tahsilat ve kontör satışı yapmaktayım. Bulunduğum ilçede sadece Ziraat Bankası var. Fatura ve kontör işinde günlük cironun tahmin edilmesi oldukça zor. Bundan dolayı günde birden fazla bankaya gidip hesaba para yatırmak lazım ve akşam mesai bitimine yakın biriken parayı hesaba para yatırmam gerekiyor. Fakat son günlerde şube çalışanları günde bir defa hesaba para yatıracağımı söylediler ve hesaba para yatırma işlemini yapmadılar.

Bu işlemin kişisel haklarımı kısıtladığını ve bankanın sözleşmesinde yer almadığı çalışanların bankaya gittiğimde müşteri olmadığı halde bu işlem yapılmaması iş yapmamı engellemektedir ATM makinesi ise her seferinde parayı alıkoymaktadır. Konu ile ilgili acil çözüm bekliyorum.

Sinan 577 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön