13 Mayıs 2013

Ziraat Bankası İpotek Fek Ücreti!

2007 yılında Ziraat bankasından konut kredisi kullandım banka karşılığında bir kefil ve taşınmazımıza ipotek koydu. Taksitlerimi düzenli bir şekilde tamamını gününde veya gününden önce yatırdım kalan borcumu da toptan ödeyip tüm yükümlülüklerimi yerine getirdim. Halince bankadan taşınmazımızın üzerindeki ipoteğini kaldırmasını istedim fakat 270 TL Fek ücreti yatırmazsam kaldırmayacaklarını söylediler. Bende dekonta fek ücreti yazdırıp parayı yatırdım.

Tapu dairesi ve hukukçulardan öğrendiğim kadarı ile bu ücret hukuka ve mevzuata aykırı imiş. Bankanın genel müdürlüğüne dilekçe yazdım. Gelecek cevaba göre yasal yollara başvuracağım. Yatırdığım parayı bulmada zorluk çektim. Banka beni mağdur etti!

Yılmaz 845 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön