13 Şubat 2014

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığına İznim Olmadan Giriş Yapılmış!

İnternet bankacılığında kullandığım telefon numarası bana ait olmayan başka bir GSM numarası ile bilgim ve iznim dışında Ziraat Bankası Karasu şubesinden değiştirildiği için internet bankacılığıma bir süre erişemedim. Sorunu fark edip müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede hesabıma iznim ve bilgim olmadan giriş yapıldığını tespit ettim.

En yakın şubeye gidip bu işlemi yapan banka personelinin sicil numarası ve bana ait olmayan telefon numarasını talep ettim ancak tatmin edici bir cevap alamadım. Bu konu hakkında açıklama rica ediyorum. Bu işlem sehven yapılmış olabilir mi yada kasıtlı mı yapıldı? Birileri hesaplarımıza istediği gibi girip çıkıyor bir güvenlik zafiyeti mi söz konusu?

Can 118 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön