03 Eylül 2013

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığına Giriş Yapamıyorum!

Bu sene KYK yurt müdürlüğünün yazın üç aylık alınan yurt ücretleri, ay ay alınmaya başlandı ve ben temmuz ayı yurt ücretimi yurtdışından internet şubesi aracılığı ile ödemeye çalıştım. Tekrar tekrar denememe rağmen Ziraat Bankası sistemine giremedim. Benim şikayetim V****, A***, G*** gibi bankaların yurtdışından internet bankacılığına girebiliyorken, ben Ziraat Bankası'nınkine giremedim.

Babamın V*** hesabından diğer kredi kartı borçlarını EFT ile ödeyebiliyor iken ben sisteme bile giremediğimden dolayı yurttan kaydım silindi. Şimdi size söylüyorum mağduriyetimi kim giderecek? Sağlık sorunlarımdan dolayı tek kişilik odada kalıyorken şimdi atıldım. Şimdi ne yapacağım ben?

Durmuş 123 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön