Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Başvurusunda Personelin Tavrı. !

Gökhan E. |

Efendim vekaletname ile adı geçen bankanın şubesine internet bankacılığı başvurusu için gittik. Bireyseldeki eleman yardımcı olup gişeye yönlendirdi. Buradaki eleman detaylı yazılmış vekaletnameye bir göz atıp! İnternet bankacılığı başvurusu yazmadığı için işlem yapmadı.

Durumu izah ettik, anlayamadı! 'İnternetten her türlü işlemi yapacaksın' şeklinde cümle kurdu. Kamuda mühendisim, sanırım benden fazla kazanıyor da bunların gişecisi, hırsızlık yapacağımı ima ediyor.

Bu arada kart ve şifresi de elimde, herkes anlamıştır. Kaldı ki senin gişe memuruna düşmez ne işlem yapacağım. Online başvuruyu da yaptım. Madem yasaktı, güvenlik açığınızı duyuruyorum herkese.

Etiketler :

Şube Gişe İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan E.
  26 Şubat
  09:55

  Biz personelden bahsediyoruz bunlar vekaletname ile başvuru olmaz diye cevap atıyorlar. Harbi ben normal değilim herhalde bunlar normalse

 • 10 Şubat
  14:01

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr