08 Kasım 2013

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı!

İnternet bankacılığına (İB) giriş yaparken telefonuma mesaj gelmiyor, haliyle İnternet Bankacılığını kullanamıyorum. Ziraat Bankası Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra numaramın başka bir operatöre ait olduğunu söylendi. Durduk yere banka operatörümü değiştirdi. Bunu telefondan çözemediklerini şubeye gitmem gerektiğini söylediler.

Altı üstü operatör firmamı düzeltecekler. Durduk yere şubeye gitmek zorunda kaldım bunun gibi başka ufak nedenlerden ötürü de gitmek zorunda kalmıştım. Daha da bu şekilde devam edecek gibi.

Mahmut 67 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut13 Kasım 2013

    Her işlemi şubeye giderek yapmak zorunda kalıyoruz. Telefon ile de çözülebilecek bir sorunmuş. Müşteri hizmetleri ücretsiz yapılabilir.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi08 Kasım 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön