11 Şubat 2014

Ziraat Bankası İlgisizlik Had Safhada!

Ben Batman Kuyubaşı TOKİ'den ev aldım. Bu evin ödemelerini Ziraat Bankası'na yapıyorum. Eğer sabah banka açılır açılmaz giderseniz işleminizi belki 1 veya 2 saatte bitirirsiniz ama gün içinde kesinlikle sıra size gelmiyor. İş yerinden tüm gün izin alıp gidip TOKİ taksidi yatırıyorum bununla beraber telefonla şube olsun genel müdürlük olsun hiçbir şekilde muhatap bulamıyorum. Genel müdürlük telefonlarıma bakmıyor şube çalan telefonu kaldırıp konuşmadan kapatıyor. Eğer gerçekten bankacılık buysa yada reklamını verdiğiniz Cumhuriyet Bankası buysa ben bu bankadan şikayetçiyim. Hizmet sıfır bile değil eksi.

Seyidhan 132 Okunma

Cevaplar

  • Seyidhan13 Mart 2014

    Konuyla ilgili bana hiçbir şekilde dönüş olmadı. Ayrıca bugün tekrar aynı sorunlarla karşılaşıyorum ne Batman şube nede genel müdürlük telefonlarıma cevap vermiyor. Ben bu kadar sorumsuzluk görmedim. Gerekirse en yüksek mercilere şikayetimi iletecem ama bu işin peşini bırakmayacam.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön