21 Ocak 2014

Ziraat Bankası İadesi Yapılan Parayı Vermiyor.

07/01/2014 Tarihinde Ziraat Bankası Gençbank kartımla gittigidiyor üzerinden alışveriş yaptım. Alışveriş tutarım 245 tl. 08/01/2014 tarihinde alışverişi iptal ettik ve paranın karta iadesi sağlandı. Ancak kaç gün geçmesine rağmen param hala hesabıma yatmadı. Siteye soruyorum anlaşmalı olduğumuz yapı kredi bankasıyla parayı hesabınıza iade ettik bankanızdan Takas Bankası ile yapılacağı hakkında bilgi aldık dediler.

Ziraat Bankası'nı aradığımda dilekçe göndermeniz gerekiyor o da 180 gün sonra sonuçlanır diyorlar. Ziraat Bankası'ndan derhal paramı hesabıma iade etmesini aksi takdirde kendileri hakkında Ankara Cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağımı bildiririm.

Ahmet 90 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön