Ziraat Bankası İade Ücreti Yatırılmıyor!

Mehmet K. |

GittiGidiyor'da bir ürün iade ettim. ve GG paranın kartıma aktarıldığına dair mesaj attı. Fakat durum sonradan anlaşıldı. "Ziraat Bankası" genelde kartlara ücreti yansıtmıyormuş, şikayetlerin çoğu da bu yönde. İade işlemi 24 Temmuzda yapıldı ve parası 31 Temmuzda GG tarafından aktarıldı. Aradan 18 gün geçmiş olmasına rağmen herhangi bir gelişme yok, Şube Sorumlusu B.K. ile görüştüm durumu belirttim benim yapabileceğim bir şey yok müşteri hizmetleri görüşmeniz lazım dedi Müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız ama çalıntı vs seçenekler 40 dk'da ulaştım kendi paramı almak için şubeyle görüşmemi ve dilekçe yazmamı söylediler. Ayrıca perşembe günü başka bir yerden EFT aldım ve hala o da aktarılmadı.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  17:51

  Şikayetinize istinaden 21/08/2014 tarihinde kayıtlı e-posta adresinize yanıt verilmiştir. E-posta adresinize gelen e-mailleri kontrol etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Mehmet K.
  31 Ağustos
  20:35

  1,5 ay geçti ama bir gelişme yok...

 • Mehmet K.
  20 Ağustos
  10:09

  Şube Müşteri temsilcisi B.K. Bey'e teşekkür ederim sorunumla ilgilendiği için, kendisi Müşteri hizmetlerinde dilekçe istenmediğini daha öncede böyle bir problem ile karşılaştıklarını fakat dilekçe gerekmeden işlemin gerçekleştiğini belirtti. Benim için müşteri hizmetleri ile tekrar görüştü ve bu sefer B.K. Beyi de ikna etmişler Dilekçe olayına kendisi beni aradı ve dilekçe vermem gerektiğini söyledi.

  Teşekkürler ziraat dilekçe yazmasam ne olacak açıklama yaparmısınız...

 • 18 Ağustos
  17:09

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr