Ziraat Bankası Hizmette Sorumsuzluk Yapıyor!

Müşerref O. |

Ziraat Bankası'na ait kredi kartım yaklaşık 3 aydır elime geçmiyor. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum, sürekli yönlendiriliyoruz. Kartımın gönderilmesini istediğim şubeye 1.5 aydır sürekli gidiyorum. En son 4 gün önce mesaj geldi "kartınızı şu şubeden alabilirsiniz" diye. Ama şubeye gittiğimde yine olmadığı söylendi. Görevli memurlar sözde yardımcı olmak için numaramızı alıyor "arayacağız sizi " diye ama arayan yok.

Başka biri numarasını veriyor. "Arayın sorun gelmeden önce" diye. Arıyoruz ama numara kullanılmamaktadır diyor. Nasıl bir hizmet anlayışı? Nasıl bir bankacılık olayı, çözebilmiş değiliz. Emekli aylığım hesabı olduğu için bankayı değiştiremiyorum. Devlet bankası olmak sorumsuzluk demek midir?

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  16:16

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr