06 Mayıs 2014

Ziraat Bankası Hiçbir Şikayetimi Çözüme Kavuşturmuyor!

Bundan evvelki şikayetimde Çağrı merkezine bir şey sormak için tam 50 dakika harcadığımdan bahsetmiştim, gel gelelim bugün aradım ve 30 dakikada telefonu kapatabildim kısacası aynı tas aynı hamam. Bu defa ki sorun daha da karmaşık ve ne çağrı merkezi ne şube halledebiliyor.

29.04.2014 12:00 'de Hepsiburada.com firmasından diğer ismi D Market, 4475 ile başlayan kartıma 89,90 tl' lik iade ödemesi yapılmıştır. Dekontu da tarafıma göndermişlerdir ancak bu tutar hesabımda nedense yok gözüküyor! Master Debit kartı aldım alalı başımdan sıkıntılar eksik olmuyor. Nasıl bankacılık işlemidir ? bıktım usandım. Tarafıma yetkili,bu işi çözebilecek birinin ulaşıp çözüm sunmasını bekliyorum.

Melek 235 Okunma

Cevaplar

  • Melek'in Teşekkür Mesajı09 Mayıs 2014

    Özlem hanım ile bugün görüştük ve sorun giderildi teşekkür ederim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön