05 Şubat 2014

Ziraat Bankası Hesapta Bulunan Blokeyi Kaldırmıyor.

02.02.2014 tarihinde hesabıma yatan maaşımın bir kısmı kredi kartı borcumdan dolayı bloke edilmişti. Aynı gün ödenmesi gereken azami tutarı kredi kartına yatırdım fakat hesaptaki bloke hala aktif. sağlık sorunlarım nedeniyle bankaya gidemiyorum. Sorunumu telefon bankacılığı ile halletmeye çalıştım fakat bir türlü müşteri temsilcisine de bağlanamıyorum.

Kredi kartına para yatırdığım halde bu bloke neden hesabımdan kaldırılmadı ve bu banka neden müşterisini bu kadar zor durumda bırakıyor? Bir şekilde kredi kartı borcu takibe alınıp hesaba bloke koyulabiliyorsa aksi durumunda göz önüne alınıp durumun düzeltilmesi gerekmez mi? Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Sebahat 127 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön