03 Şubat 2014

Ziraat Bankası Hesapta Bulunan Bloke ve Müşteri Hizmetleri

2 ocak 2014 pazar günü annemin emekli maaşını çekmek için ATM' ye gittiğimde maaşının 480 lirasında bloke olduğunu gördüm. Daha sonra bu blokenin söz konusu bankaya ait olan kredi kartı borcu üzerine konulduğunu anladık. Buraya kadar sorun yok. aynı gün o kredi kartının borcunu kapattık fakat hesaptaki bloke hala aktif. Şu an annemin bankaya gidecek durumu olmadı için meseleyi internet bankacılığı ve telefon bankacılığı üzerinden halletmek istedik.

Fakat müşteri hizmetlerine bağlanmak konusunda çok da başarılı olamadık. Borç sebebiyle takip edilen kredi kartı, borcu kapatıldığında neden gözardı ediliyor? Hesaptaki bloke neden hala aktif? bu mağduriyetimizi kim giderecek?

Şeyda 96 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön