Ziraat Bankası Hesaplarımı Kapatmıyor.

İlker G. |

21.04.2014'te Ziraat Bankası Adana Baraj Yolu şubesine giderek bankada bulunan 2 adet vadesiz hesabımın kapatılması için gişe temsilcisi ile birlikte dilekçe yazdım. Üç gün sonra ilgili şube çalışanlarından R*** K*** ile telefonda görüştüğümde, vermiş olduğum dilekçemin kaybolduğunu, R***@ziraatbank.com.tr adresine yeni bir dilekçe ile birlikte kimliğimi taratıp göndermemi istedi.

24.04.2014'te yeni bir dilekçe ile birlikte kimliğimi taratıp ilgili kişiye gönderdim. Bu sabah 4440000 no'lu Ziraat Bankası Müşteri İletişim Merkezinden sorguladığımda hesaplarımın hala açık olduğu bilgisini aldım. 15 gündür kapatılmayan hesap ile ilgili tarafıma oluşabilecek zararın sorumluluğunu almayacağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker G.
  09 Mayıs
  14:54

  Resmen skandal, hesaplarım hala açık, 3. kez şubeye gelmem isteniyor. Diğer bankalarda 10 dakikada hallettiğim işlem bu bankada haftalardır devam ediyor.

 • İlker G.
  07 Mayıs
  19:27

  Ziraat Bankası yetkilileri benimle telefonda dahi konuşmadan e-posta atarak cevap vermişler. Yazılan e-postada internet bankacılığı kullandığım ve işyeri adresi bilgilerimin güncel olmadığı için hesabımın kapatılamadığı söylenmiş. Hesaplarımın kapanması için banka çalışanı ile birlikte dilekçe yazıp kimlik fotokopimi bıraktım. Bunlar yetmiyorsa neden 21.04.2014 tarihinde bana bildirilmedi? Buradan tekrar ediyorum. Banka çalışanlarının gerek sorumsuzlukları gerekse de iş bilmezlikleri nedeniyle tarafıma doğabilecek herhangi bir maddi külfeti kabul etmeyip, hakkımı gerekli mercilerde arayacağım.

 • 05 Mayıs
  11:31

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr