30 Ekim 2015

Ziraat Bankası Hesaplarımdan Haber Verilmeksizin Para Çekilmesi.

Bankanızdaki emekli maaşımın bulunduğu ve tarımsal kredilerimin yattığı vadesiz 2 adet hesabımdan 24.10.2015 tarihinde haberim olmaksızın yaklaşık 1.800 TL çekilmiştir. Telefon bankacılığını aradığımda şubemize gitmeniz gerekiyor diyor. Şubeye gittiğimde de 586,00 TL hayat sigortası bedeli almışlar. Diğer kısmı da kredi masrafı imiş. Ben krediyi çekeli 2 yıl oldu ve kredimin kapatma zamanı geldi ne masrafı ne hayat sigortası tarafıma bilgi verilmeden yapılan hayat sigortası ve kredi masrafının tarafıma iletilmesini istiyorum.

Ahmet 294 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 31 Ekim 2015

    Bankanızdaki emekli maaşımın bulunduğu ve tarımsal kredilerimin yattığı vadesiz 2 adet hesabımdan 24.10.2015 tarihinde haberim olmaksızın yaklaşık 1.800 TL çekilmiştir. Telefon bankacılığını aradığımda şubemize gitmeniz gerekiyor diyor. Şubeye gittiğimde de 586,00 TL hayat sigortası bedeli almışlar diğer kısmı da kredi masrafı imiş ben krediyi çekeli 2 yıl oldu ve kredimin kapatma zamanı geldi ne masrafı ne hayat sigortası tarafıma bilgi verilmeden yapılan hayat sigortası ve kredi masrafının tarafıma iletilmesini istiyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi30 Ekim 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön