Ziraat Bankası Hesaplarımdan Haber Verilmeksizin Para Çekilmesi.

Ahmet Ö. |

Bankanızdaki emekli maaşımın bulunduğu ve tarımsal kredilerimin yattığı vadesiz 2 adet hesabımdan 24.10.2015 tarihinde haberim olmaksızın yaklaşık 1.800 TL çekilmiştir. Telefon bankacılığını aradığımda şubemize gitmeniz gerekiyor diyor. Şubeye gittiğimde de 586,00 TL hayat sigortası bedeli almışlar. Diğer kısmı da kredi masrafı imiş. Ben krediyi çekeli 2 yıl oldu ve kredimin kapatma zamanı geldi ne masrafı ne hayat sigortası tarafıma bilgi verilmeden yapılan hayat sigortası ve kredi masrafının tarafıma iletilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ö.
  31 Ekim
  15:01

  Bankanızdaki emekli maaşımın bulunduğu ve tarımsal kredilerimin yattığı vadesiz 2 adet hesabımdan 24.10.2015 tarihinde haberim olmaksızın yaklaşık 1.800 TL çekilmiştir. Telefon bankacılığını aradığımda şubemize gitmeniz gerekiyor diyor. Şubeye gittiğimde de 586,00 TL hayat sigortası bedeli almışlar diğer kısmı da kredi masrafı imiş ben krediyi çekeli 2 yıl oldu ve kredimin kapatma zamanı geldi ne masrafı ne hayat sigortası tarafıma bilgi verilmeden yapılan hayat sigortası ve kredi masrafının tarafıma iletilmesini istiyorum.

 • 30 Ekim
  09:35

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr