Ziraat Bankası Hesap Özeti ve Hesap Kapatma

Faik Ç. |

Uzun zaman kullanmadığım hesabımda para olup olmadığını sorgulamak istedim. B.-M. şubenizdeki gişeye sorduğumda birkaç yıl evvel adıma ödeme geldiğini ve kesintiye uğrayarak gerilediğini söyledi. Hesap özeti talep ettim bunu veremeyeceğini ancak hesabımın olduğu şubeden alabileceğimiiletti(700 km ötedeki şubeye yönlendirdi).

Yöneticisine sormasını istedim ondanda aynı cevabı aldım.Şaka yaptıklarını düşündüm. Kesinti devam etmesin diye hesabı kapatıp tüm parayı çekmek istedim buna da gişedeki arkadaş olmaz dedi! Neyseki ısrar edince kusuratı bırakıp (10-15 kuruş kaldı) gerisini verdi. Bu sebepten hesabı kapatamadık.Sanırım hesap kapatmak ziraat te yasak!(0855/11227541-5001 hesap numaram)

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Faik Ç.
  15 Eylül
  21:22

  çözüm bulunamadı

 • 28 Nisan
  14:25

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr