Ziraat Bankası Hesap Özeti Dökümü İçin 100 TL İstiyorlar!

İlker S. |

2005 Yılında Didim Ziraat Bankasından konut kredisi kullandım. Dosya masrafı adı altında alınan ücretin dökümünü istediğimde verilemeyeceğini söylediler bir dilekçe yazmam gerektiği söylendi bende gerekli olan dilekçeyi adreslerine iadeli taahhütlü olarak gönderdim. Aradan 45 gün geçtikten sonra dilekçemin durumunu öğrenmek için telefon açtım dilekçenin kendilerine ulaştığını sistemde gözüktüğünü ama dilekçeyi kaybettiklerini söylediler. Bir dilekçe daha göndermemi istediler tekrar dilekçe gönderdim.

1 ay sonra bana dilekçeme karşılık veremeyeceklerini 100 TL parayı bankalarına yatırmamı o şekilde bilgi verebileceklerini söylediler ben kendi ödediğim paranın dekontunu istemekteyim gerekeni yapın.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Kredi Masrafları Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  09:29

  Şikayetinize istinaden 02/07/2013 tarihinde kayıtlı e-posta adresinize yanıt verilmiştir. E-posta adresinize gelen e-mailleri kontrol etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • İlker S.
  30 Haziran
  10:08

  GERİ DÖNÜŞ OLMADI

 • İlker S.
  01 Temmuz
  11:17

  ÇÖZÜM HALA YOK

 • İlker S.
  28 Haziran
  11:11

  İRTİBATA GEÇEN OLMADI BENİMLE KREDİYİ ÇEKEN ANNEM BUGÜN TEKRAR ZİRAAT BANKASI İLE GÖRÜŞMEYE GİTTİ 100 TL PARA İSTEMEYE DEVAM EDİYORLAR BEN KENDİM 2 FARKLI BANKADAN KONUT KREDİSİ KULLANDIM HİÇ BİR ÜCRET ÖDEMEDEN HESAP ÖZETİ DÖKÜMÜNÜ ALDIM BİR DEVLET BANKASINA HİÇ YAKIŞMIYOR ÖDEDİĞİM PARANIN DEKONTUNU ALAMAMAM GEREKLİ ADLİ MERCİLERE BAŞVURACAĞIM DEKONT VERİLMEZSE

 • 27 Haziran
  17:49

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr