Ziraat Bankası Hesap Kesim Ücreti İadesinde Sorun Çıkarıyor!

Muhammet Ö. |

Öğrenci hesabı olarak açılmış olan öğrenci hesabımdan 15 Haziran 2015 itibariyle üst üste 3 kez 20 şer TL toplamda 60 TL para kesildi. Üstelik her 3 ay için 20 TL kesildiğini öğrendim. Bu kesinlikle kabul edilemez. Bankayla hesabımı iptal etmek için daha önce iletişime geçtiğimde hesap kesim ücretinin bu hesabım için kesinlikle kesilmeyeceği söylenmişti. Fakat şimdi maalesef bunun hesabı iptal ettirmemeye yönelik söylenmiş olduğunu görüyorum. Haksız kesilen bu ücretin geri yatırılmasını talep ediyorum. Zira bu durum Ziraat Bankası gibi köklü bir bankaya yakışmıyor.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Ö.
  09 Temmuz
  16:56

  Şikayet süreci sona erdi. Ziraat Bankası ile ilgili mağduriyet yaşamamak için yapabileceğiniz en iyi şey ziraat hesalarınızı iptal etmeniz. Zira sorunu çözmediler, ben öyle yaptım. Bundan sonra Ziraat Bankası'ndan mağduriyet yaşayacağımı sanmıyorum.

 • 02 Temmuz
  14:31

  Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup değerlendirme aşamasındadır.

  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Muhammet Ö.
  24 Haziran
  14:47

  Henüz tarafa atılmış bir mesaj yok maalesef.

 • 16 Haziran
  16:03

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr