06 Şubat 2014

Ziraat Bankası Hesap Kesim Ücreti Alınmıyor Demelerine Rağmen Kesinti Yaşadım!

Bankanızda vadeli ve vadesiz olmak üzere 2 hesap açtırdım ve kredi kartı da aldım. Hesap kesinti ücretleri hakkında bilgi istedikten sonra oradaki yetkili Vadesiz hesabım için hiçbir kesinti yaşamayacağımı, vadeli banka kartım içinde bir ücret kesintisi olmayacağını yalnız kredi kartıma otomatik ödeme yaptığım takdirde kredi kartımdan da bir ücret kesintisi olmayacağını söyledi.

Ona rağmen banka kartımdan 3 aylık 20 tl kesinti yaşadım. Bankanızı aradığımda 3 ay'da 20 tl hesap işletim ücreti aldıklarını otomatik talimat yaparsam bunun kalkacağını söyledi. 1 sene içinde 80 tl kesinti mi olurmuş? Bu yaptığınız müşterilerinizi yanıltmak ve doğru bilgilendirmemektir.

Duygu 77 Okunma

Cevaplar

  • Duygu10 Şubat 2014

    Bankadan bana bu konu hakkında geri dönülmedi

  • Ziraat Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön