14 Mayıs 2014

Ziraat Bankası Hesap Kesim Ücreti Aldı.

Dün, hesap kartıma yatırılmış olan 350 liranın ancak 270 TL'sini Ziraat Bankası Atm'sinden çekebildim. Aldığım bilgiye göre her 3 ayda bir 20 TL hesap kullanım ücreti kesiliyormuş . Müşteriniz olarak bu konuyla ilgili bir malumatım olmadığı için toplamda 4 dönem kesilip 80 TL parama el konmuş oldu.

Ben öğrenci olduğum ve bu olayı il dışında yaşadığım için şu an mağdur olmuş durumdayım. Bu olay vesilesiyle memleketime dönüş biletimi alamadım. Konu ile ilgili çözüm için bir başka kurumdan aldığım bilgiye göre 10 gün içerisinde bana dönüş yapılmaz ise Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunacağımı da bildirmek isterim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Emrah 207 Okunma

Cevaplar

  • Emrah30 Mayıs 2014

    Çözüm yapılamadığı için memnuniyet duyamadım

  • Emrah30 Mayıs 2014

    Çok iyi değerlendiriyorsunuz.. 2 hafta oldu hala yanıt yok !

  • Ziraat Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön