28 Nisan 2016

Ziraat Bankası Hesap Kesim Ücreti!

2010-2012 yıllarında okuduğum yerde Ziraat Bankası'ndan başka bir banka olmadığı için hesap kartı çıkartmak zorunda kalmıştım. Hesabıma para yattığı gibi kaç defa 30 TL kesildi hesap işletim ücreti adında. Geri istiyorum o çekilen paraları. Hesap kartımı kullanamaz oldum ya nasıl bir bankadır?

Merve 633 Okunma

Cevaplar

 • Merve23 Mayıs 2016

  Ziraat Bankasının kendi sitesine de bildirimde bulunduğum halde bana olumlu veya olumsuz hiçbir şekilde bildirimde bulunulmamıştır. Ben böyle sorumsuz bir banka görmedim. Parayı alırken almayı çok güzel biliyorlar fakat geri yanıta geldiğinde cevap yok.

 • Ziraat Bankası Temsilcisi03 Mayıs 2016

  29/04/2016 tarihinde kayıtlı e-posta adresinize yanıt dönülmüştür. E-posta adresinizi kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Merve02 Mayıs 2016

  Ziraat bankasinin kendi sitesinede bildirdim. Buna rağmen bana bir dönüs yapilmamistir. nasıl hizmet veriyorsunuz anlamadım.

 • Ziraat Bankası Temsilcisi28 Nisan 2016

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön