17 Nisan 2014

Ziraat Bankası Hesap Kapatma Sorunu

28 Nisan'da tüm banka hesapları için hesap işletim ücreti alınacağına dair haberler üzerine Ziraat Bankası Kaynarca Şubesine gidip 3 farklı ilde açılmış hesaplarımı kapatmak istediğimi belirttim. Banka vezne çalışanı her hesap için 10 TL ödemek zorunda olduğumu belirtti. Mecburen işlemi talep ettim ve 3 ayrı hesap için toplam 30 TL ücret ödedim.

Fakat aynı işlemler için aynı bankanın farklı şubelerinden yapılan işlemlerde herhangi bir para talebinde bulunulmamış arkadaşlarım var. Bu konuda mağdur edildiğimi ve yanıltıldığımı düşünüyor, verdiğim paraları geri talep ediyorum. Yardımlarınızı talep ediyorum.

Turgay 185 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Nisan 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön