15 Ağustos 2013

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücretleri!

Şuan da maaş olan Ziraat Bankası hesabını kullanıyorum daha önce açtırmış olduğum ve kullanmadığım kartını kaybettiğim Ziraat Bankasına ait hesabım vardı. Bunu Ziraat Bankası'nın 444 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak hesapları kapatmak istediğimi söyledim şu an hesabı donduracaklarını daha sonra dilekçeyle kapatmam gerektiğini söylediler.

Buraya kadar her şey normal bundan sonra maaş kartımın olduğu hesap numarasından internet bankacılığına girdim ve diğer hesabıma 10 TL para transferi yaptım. Dün itibariyle bu paranın hesap işletim ücreti adı altında alındığını gördüm. Halbuki ben bu hesabı döndürmüştüm aktivitesi yoktu neye binaen bu para kesildi? Gerekli bir açıklama yapar mısınız?

Ahmet 44 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön