29 Kasım 2014

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Sorunsalı!

Ziraat Bankası hesabım öğrenci hesabı olmasına rağmen bilgim dışında bugün hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında 40 lira kesmişler. En yakın şubeye başvurdum öğrenci kartımı da göstererek yapılan kesintinin yasal olmadığını söyledim ve oldukça umursamaz ilgisiz tavırlarla çalışan hiçbir şekilde geri ödeme yapmayacaklarını belirtti.

Kaldı ki şu sıra televizyonlar da 'Türkiye'nin En Eski Yeni Bankası' sloganıyla yeni bakış açısı öğrencileri mağdur etmek olmamalı! Yapılan kesintilerin geriye dönük olarak derhal hesabıma iadesini talep ediyorum. İadenin yapılmaması durumunda her türlü yasal yollara başvuracağımı da bildiririm.

Özlem 429 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi01 Aralık 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön