Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Oktay Z. |

Öğrenciyim ve ısrarla tam 6 yıldır bu ücret kesiliyor. Yıllık 80 lira. 3 ay da bir 20 lira kesiyorlar. Ne yapmamız gerekiyor. Şikayet yazıyoruz hiç sonuç yok. Bunu okuyacak kişi eminim sıradan bir çalışan olacağı için ağır sözler kullanmaya gerek yok. Yöneticiler okuyorsa eğer, bu paraların haksız olduğunu biliyorlar ve bunun için bir çalışma için de değillerse onların yerleri belli onların da bir gün hesap işletim ücreti verecekleri yer olacaktır. 50 lira para geliyor hesabıma ehliyet direksiyon sınav harcını yatıracağım. Hesabımı açtım ve içerisinde para yok. Baktım ve 17 lira 20 lira 13 lira olarak üç kesinti halinde parayı almış banka. Hani insan nasıl çıldırıp zarar vermesin ki!

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Nisan
  17:37

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr