Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Ece Sultan G. |

Benim şikayetim bu bankanın hesabımın işlememesine rağmen, neredeyse 2 yıl kullanmadığım hesabıma para yattığı an 60 lira çekmesi. Bu da yetmezmiş gibi müşteri hizmetlerini aradığımda, bankaya gittiğimde, herkesin başka bir bahane bulması. Müşteri memnuniyeti sıfır... 60 lira değil problem. Asıl sorun o para kullanılmayan bir hesaptan para yatar yatmaz nasıl çekilir?

Kaç bankayla çalışıyorum hesap işlemediği sürece para alınmıyor benden. İşlerse de 3 ayda bir alınıyor. Hiç vermek istemiyorum zaten o parayı ama bu resmen saçmalık. Bankaya şikayete gittiğimde de yapacağımız hiçbir şey yok. Onu ödeyeceksiniz diyorlar. Derhal bu 60 liranın geri ödenmesini istiyorum...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Eylül
  16:45

  Şikayetinize istinaden 17/09/2014 tarihinde kayıtlı e-posta adresinize yanıt verilmiştir. E-posta adresinize gelen e-mailleri kontrol etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Ece Sultan G.
  25 Eylül
  09:27

  Hic dönüş yapilmadi... Sadece görüntü

 • Ece Sultan G.
  12 Eylül
  16:21

  Kaç gün oldu neden dönüş yapmadiniz ???

 • 08 Eylül
  13:46

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr