19 Nisan 2014

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

Yıllardır gerek kredi kartı olsun gerekse otomatik ödeme , herşeyiyle aktif kullandığım bir bankadan hayal kırıklığı. Geçen yıl açtığım euro hesabından geçen yıl ve bu yıl için yaklaşık 11 euro para kesintisi olmuş. Kredi kartı içinde bakınca fark ettim her yıl kesinti olmuş. Bu durumun düzeltilmemesi halinde gerek hesabı, gerekse kredi kartını, zamanında ihtiyaç olduğunda kredi çekmeye ilk gittiğim bankanın herşeyini kapatacağım artık!

Bilal 97 Okunma

Cevaplar

  • Bilal 25 Nisan 2014

    ziraat bankası buraya otomatik mesaj göndermek dışında ne benimle irtibata geçti ne de bir çözüm üretti... MAAAŞ anlaşması yine ziraat le yapılmış. artık tüketici hakem heyetine başvuracağız ..

  • Ziraat Bankası Temsilcisi21 Nisan 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön