Elif T. Teşekkür Mesajı

GEÇTE OLSA SORUNU ÇÖZÜMLEDİĞİNİZ İÇİN TŞK EDERİM İNŞ AYNI SORUNLA KARŞILAŞMAMAYI UMUD EDİYORUM

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Elif T. |

25.12.2013 30.12.2013 13.01.2014 tarihlerinde mesaj yolladım. Toplamda üzerinden 28 gün geçmesine rağmen şikayetime hala geri dönüş yapılmadı ve çok kızgınım. Ziraat Bankası'nın 0656 56****01 no'lu hesabımdan evde bakım ücreti olarak aylık 730 tl alıyorum evde bakım ücreti hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılıyor.

Hesabımdan yapılan bütün kesintilerin tarafıma geri ödenmesini ve bundan sonra kesinti
yapılmamasını istiyorum. Daha öncede tekrardan kesinti yapılmamasıyla ilgili mail yollamıştım ve para iadesi yapılmıştı. Şuan tekrardan kesinti gerçekleşmiştir hızlı bir şekilde iadesini
istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elif T.
  26 Ocak
  16:43

  GEÇTE OLSA SORUNU ÇÖZÜMLEDİĞİNİZ İÇİN TŞK EDERİM İNŞ AYNI SORUNLA KARŞILAŞMAMAYI UMUD EDİYORUM

 • Elif T.
  23 Ocak
  18:44

  Bİ AYLIK Bİ SÜREÇ GEÇMİŞTİR NE DEĞERLENDİRMESİ DALGAMI GEÇİYOSUNUZ. PARA İADESİ YAPMADIĞINIZ TAKDİRDE KONUYU AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞINA TAŞIMAYI DÜŞÜNÜYORUM ALDIĞINIZ HAKSIZ BİR ÜCRETTİR YASAL DEĞİLDİR . DAHA ÖNCE KONUYU BEST FM GÜNDEME GETİRMİŞTİR. VE ARKASINDAN ZİRAAT BANKASI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN 7 ARALIK CUMA 2012 DE YAPILAN AÇIKLAMADA KESİLEN ÜCRETLERİN HEPSİ İADE EDİLECEĞİ VE BİR DAHA KESİNLİKLE KESİNTİ OLMAYACAĞI SÖYLENMİŞTİR . YAPTIKLARI AÇIKLAMAYA RAĞMEN HALA HESAP İŞLETİM ÜCRETİ ALIYOLAR . BAKANLIKLA İMZALAMIŞ OLDUKLARI BİR PROTOKOL VAR . EVDE BAKIM ÜCRETİ ALANLARDAN HİÇ BİR AD ALTINDA ÜCRET ALINAMAZ BAKANLIĞIN KESİN TALİMATI VAR .

 • 22 Ocak
  13:41

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr