24 Temmuz 2014

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesiyor.

Ziraat Bankası Şuan 3. sınıf üniversite öğrencisiyim. ziraat bankası bankası 0058 577 824 52 5001 nolu hesabımdan 80 tl#hesap işletim ücreti kesmiş. hesabımdaki parayı görünce şok oldum. belkide çoğu öğrencinin bu şekilde paralarına el koyuldu.Üstelik bankayı aradığımda 800 tl nin altında yatan paralarda hesap kesim ücreti alındığını söylediler.soruyorum size asgari ücretin bile 850 tl olduğu bu ülkede kaç tane öğrencinin hesabına 800 tl yatar. bu nasıl bir mantıktır. öğrencileri bu şekilde mağdur etmeye kimsenin hakkı yok. En kısa zamanda paramın iadesini istiyorum.

Ozan 1.680 Okunma

Cevaplar

  • Ozan04 Ağustos 2014

    evet sorunhalen aynı şekilde devam etmektedir. Üstelik Yeterince zor durumda bıraktılar. Unutmayınız ki bir öğrenci için 1 liranın bile önemi çoktur.Kesinlikle geri iademi yapmıyorlar.banka bana o zaman dava açmamı söyledi.Ve bu para tek değilmiş uzun zamandır benim hesabımdan kesintiler olmuş.Ziraat bankasını şiddetle kınıyorum ve bunun peşini sonuna kadar bırakmayacağım.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön