Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesintisi...

Okan D. |

Ziraat Bankasından kullanmış olduğum bireysel krediye istinaden vadesiz hesabım ve ek olarak döviz ve altın hesaplarım bulunmaktadır. 22 Ocak 2016 tarihinde tarihinde mevcut euro hesabımdan "hesap işletim ücreti" adı altında 6.35€ kesinti yapılmıştır. Otomatik ödeme talimatlı faturam olması ve kredi müşterisi olmama rağmen yapılan bu kesinti tutarının tarafıma iadesi gerekmektedir. Ayrıca kısa mesaj ile tarafıma bildirilen kredi sözleşmemdeki haksız şartlardan doğan iadelerin de yapılması ile yapılan zorunlu sigortanın iptali ve iadesi de gerekmektedir.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan D.
  04 Şubat
  10:24

  "3 Aylık süre içinde döviz hesabında 350$ üzeri işlem yapıldı ise hesap işletim alınmaz fakat siz bu şartları sağlamıyorsunuz" cevabını veren Ziraat Bankası 5 Kasım'da yapılan 1000€ giriş çıkısının pariteden 1088$ ettiğini bunun da aylık 350$ ortalamadan fazla olduğunu hesaplayamıyor galiba.

 • 29 Ocak
  11:28

  Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup değerlendirme aşamasındadır.

  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Okan D.
  29 Ocak
  10:57

  3 gündür bankadan hiçbir dönüş yapılmaması buradan yazılan cevabın otomatik cevap olup ilgileniyormuş gibi görünmek istenildiğini ortaya koyuyor.

 • 26 Ocak
  13:52

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr