26 Ocak 2016

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesintisi...

Ziraat Bankasından kullanmış olduğum bireysel krediye istinaden vadesiz hesabım ve ek olarak döviz ve altın hesaplarım bulunmaktadır. 22 Ocak 2016 tarihinde tarihinde mevcut euro hesabımdan "hesap işletim ücreti" adı altında 6.35€ kesinti yapılmıştır. Otomatik ödeme talimatlı faturam olması ve kredi müşterisi olmama rağmen yapılan bu kesinti tutarının tarafıma iadesi gerekmektedir. Ayrıca kısa mesaj ile tarafıma bildirilen kredi sözleşmemdeki haksız şartlardan doğan iadelerin de yapılması ile yapılan zorunlu sigortanın iptali ve iadesi de gerekmektedir.

Okan 302 Okunma

Cevaplar

 • Okan 04 Şubat 2016

  "3 Aylık süre içinde döviz hesabında 350$ üzeri işlem yapıldı ise hesap işletim alınmaz fakat siz bu şartları sağlamıyorsunuz" cevabını veren Ziraat Bankası 5 Kasım'da yapılan 1000€ giriş çıkısının pariteden 1088$ ettiğini bunun da aylık 350$ ortalamadan fazla olduğunu hesaplayamıyor galiba.

 • Ziraat Bankası Temsilcisi29 Ocak 2016

  Bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup değerlendirme aşamasındadır. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Okan 29 Ocak 2016

  3 gündür bankadan hiçbir dönüş yapılmaması buradan yazılan cevabın otomatik cevap olup ilgileniyormuş gibi görünmek istenildiğini ortaya koyuyor.

 • Ziraat Bankası Temsilcisi26 Ocak 2016

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön