03 Kasım 2015

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesintisi.

Kartımdan haberim olmadan "hesap işletim ücreti" başlığı altında 71,5 TL ücret kesilmiştir. Bu ücretin iade edilmesini talep ediyorum.

Dilek 84 Okunma

Cevaplar

  • Dilek 05 Kasım 2015

    Karşı taraf ile aramızda tanzim edilmiş hesap açma dışında hiçbir sözleşme yoktur. Kaldı ki sözleşme olsa bile 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunun 6. maddesi gereğince, bu sözleşmenin 6. maddeden belirtilen hükümler çerçevesinde taraflardan birini tüketicinin oluşturduğu her türlü sözleşmede yer alan haksız koşul veya koşullar tüketici için bağlayıcı değildir. Eğer bir sözleşme koşulu önceden hazırlanmışsa ve özellikle, standart sözleşmede yer alması nedeniyle tüketici içeriğine etki edememişse, o sözleşme koşulunun tüketiciyle müzakere edilmediği kabul edilir. Bu tahsilatı yapacağına dair hiçbir yazılı bilgi, uyarı ve ihtarda bulunmadan hesabımdan para çekmek suçtur.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi03 Kasım 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön