Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi!

Esma C. |

Ziraat Bankası'nın yukarıda belirtilen hesabımdan 3 yıldır. Hesap işletim ücreti kesiliyor. Üniversite öğrencisi olmama rağmen ve KYK bursumu da bu kart ile almama rağmen hala hesabımdan ücret kesilmektedir. Hesabımdan kesilen hesap işletim ücretlerinin tamamının geriye dönük olarak ve en son 04.11.2015 tarihinde kesilen 69.53 TL'nin hesabıma iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde yasal işlem başlatarak hesabımdan kesilen hesap işletim ücretlerinin il tüketici hakem heyetine başvurarak alacağım. Lütfen artık öğrenci olduğumu bile bile şu kesinti yapmayı bırakın ailemizden 3 kuruş geliyor onu da siz kesiyorsunuz.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Aralık
  12:09

  06/11/2015 tarihinde kayıtlı e-posta adresinize yanıt dönülmüştür. E-posta adresinizi kontrol etmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

 • Esma C.
  06 Aralık
  21:52

  Herhangi bir dönüş ve işlem yapılmadı bir ay geçti. Maşallah işi yılan hikayesine çevirdiniz. Sadece bilgi verilecek deyip geliştiriyorsunuz. Nerede hizmet. Ögrenciye zulüm bu

 • Esma C.
  17 Kasım
  15:42

  Bekliyorum bakalım acaba ne zaman çözülecek

 • 05 Kasım
  17:18

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr