06 Şubat 2014

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

8 yıldır Ziraat Bankası müşterisiyim. 03.02.2014 tarihinde Malatya şubesinden çekilmesi için hesabıma 3.650 TL gönderdim. Gidip parayı çekmek istediğimde bana paranın 1 gün bankada dinlenmesi kalması gerektiği gibi birşey söylendi kabul ettim. Bir gün sonra çekmeye gittiğimde ise 40 TL hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm.

Bu doğru değil çok gereksiz bir davranıştı. Zira Ziraat Bankası ile sayısız işlem yapan vede her ay en az 1.500 TL kredi kartı ödemesi yapan kredi kullanan altın hesabı kullanan vede 4 ayrı hesaba sahip bir müşteriyi eğer bu sorun hallolmazsa bankayla olan bütün ilişkimi sulandırmak istiyorum.

Erol 213 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön