18 Kasım 2013

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Ziraat Bankası maaş müşterisiyim. Teamüllere veya bağlı bulunduğunuz kurumun promosyon anlaşma protokollerine göre maaşınızın yatacağı bankalar birçok işlemde ücret talep etmemektedirler. Daha önce görev yaptığım Kütahya'nın Pazarlar ilçesinde açtırmış olduğum hesabımı uzun zamandır kullanmıyordum. Sebebi de yeni tayin olduğum Simav ilçesinde yeni bir hesap açtırmış olmamdı.

Birkaç gün önce 1500 TL tutarında bir parayı Pazarlar hesabına virman yapmıştım. Fırsat bu fırsat ya, 12/11/2013 tarihinde 3 defa 20'şer TL hesap işletim ücreti tahakkuk ettirmişler. Bu hesap uzun zamandır kullanılmadığı halde ve ben bu bankanın maaş müşterisi olduğum halde neden benden bu ücret kesilmiştir?

Selim 69 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Kasım 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön