03 Aralık 2013

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Ziraat Bankası'ndan 2011 yılından beri burs alıyorum öğrenciyim şuana kadar böyle bir sorunla karşılaşmadım. 2013 mart ayından beri işlem yapmıyordum. Bu senede üniversiteye başladım ve öğrenciyim. Bu ay hesabıma kız kardeşime yollamak üzere 50 TL yatırdım fakat parayı bir türlü yollayamadım sürekli bakiye yetersiz gibi bir sorunla karşılaştım.

İnternet üzerinden hallederim diyede parayı hesabımda bıraktım. Bugün bilgisayarımdan hesabıma baktığım da 5 kuruş dahi kalmadığını görüyorum. Ya ben öğrenciyim o 50 TL'de benim haftada 2 gün bir iş yerinde çalışıp didindiğim para. Şimdi o parada ortada yok. Ben paramı geri almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Öznur 47 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi03 Aralık 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön