12 Şubat 2014

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti Adı Altında Haksız Kesinti!

Ziraat Bankası hesabımı uzun bir zamandan beri kullanmamama rağmen, hesabıma bir miktar para yatar yatmaz, Ziraat Bankası tarafından geçmişe dönük olarak gösterilen 40 TL hesap işletim ücreti kesintisi yapılmıştır.

İlgili paraya ihtiyacım olmasına rağmen, Ziraat Bankası hiçbir dayanağı olmayan bu 40 TL'lik kesintiyi yaparak beni mağdur etmiştir.

Müşteri hizmetlerini aradığımda şubeye yönlendirdiler. Eskişehir/ Ziyapaşa Şubesine dilekçe ile başvurmama rağmen aldığım cevap ise; "dilekçeyi dosyaya koyalım ama bu konuda bir işlem yapmıyoruz" oldu.

Başvurumun kısa zaman içinde kabul edilmemesi durumunda, gerekli yasal yollara başvurarak en kısa zamanda Ziraat Bankası hesabımı kapatacağım.

Emre 88 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön