19 Eylül 2013

Ziraat Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Ziraat Bankası, Hesap İşletim ücreti adı altında hesabımdan 37 TL para çekmiştir. 18/09/2013 tarihinde arka arkaya 20 TL ve 17 TL olmak üzere çekilen para beni zor durumda bırakmıştır. İadesini talep ediyorum.

Salih 65 Okunma

Cevaplar

  • Salih 22 Eylül 2013

    Cevapta 2006'dan beri bu ücretin alındığı ve gerekli bilgilendirmenin yapıldığı söylendi. Ancak kullanıcaların çoğu başına gelene kadar bu olay hakkında fikir sahibi değiller. Eğer hesap işletim ücreti alındığını bilseydim kartı kullanmazdım. Bu ücretten dolayı kullanmayı düşündüğüm iki ziraart bankası kartımı da iptal ettim. Zorunlu olmadıkça ziraat bankasıyla herhangi bir şekilde çalışmayı düşünmüyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön