30 Haziran 2016

Ziraat Bankası Hesap Açılım İşlemleri!

Ziraat katılım bankasından hesap açtırmak için muhabir banka olan Ziraat Bankası Elbistan şubesine 20.06.2016 tarihinde başvurduğumda işlemlerimin tamamlandığını söylendi. Daha sonra internet şubesi şifresi almak için ziraat katılım bankası müşteri hizmetleri yetkilileri ile görüştüm sözleşme imzalamam gerektiği bildirdi.

22.06.2016 tarihinde yeniden Elbistan şubesine gittim ve daha önce imzalattırılması gerekirken imzalatılmayan sözleşmeyi de imzaladım. Ancak üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen sözleşme ziraat katılım bankası na gönderilmemiş.

Bankaya gittiğimde yetkili gönderilip gönderilmediğini bilmediğini yarın yani 1 Temmuz'da yeniden gelmem gerektiğini o gün gelirsem gönderilip gönderilmediğine bakacaklarını söyledi. Bankadan sormak istediğim bir hesap için kaç defa şubeye gidelim. 2 haftada bir hesap açılamıyor mu?

Resul 279 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi30 Haziran 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön