Ziraat Bankası Hesabımdan Para Kesiyor!

Hamide T. |

Ziraat Bankası kartımdan kaç yıldır para kesiliyor. Şikayetçi olduk, kesilmeyecek dedi. İadesi de yapılacak ama hala kesmeye devam ediyorlar. Bir öğrenci olarak hangi hakla para kesmeye devam ediyorsunuz? 4 yıldır hesaptan para kesiyorsunuz. Bu durumu açıklığa kavuşturun.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamide T.
  25 Kasım
  17:04

  şikayetime cevap vermişsiniz ama KYK hesapları Hesap İşletim Ücreti ne demek onuda bir açıklayın.banka dilinden anlamıyorum. her dönem için toplam 20 TL alınıyor demişsiniz ve üç ayda bir devreler halinde bu paraları alıyorsunuz da benden en son 20-21 kasım da 50 TL almışsınız.hesapta ne kadar para olsa demek ki alacaksınız.memlekete gittiğimde ilk işim bu kartı direkt iptal etmek olacak sizde o zamana kadar almaya devam edin.açıklamalarınızdan hiçbir şey anlamadım.yine de cevapladığınız için sağolun.

 • 24 Kasım
  13:52

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr