Ziraat Bankası Hesabımdan Kesinti Yapıyor.

Yasin T. |

Ben 1 hafta önce rahatsız olduğum konuyu size aktarmıştım geri dönüş yapılacak dediniz ama hala ses seda yok. Şikayette bulunduğum konu ise şu şekilde "Kardeşim 8. sınıfta okuyor başarılı olduğu için Milli Eğitim'den burs aldı. Öğrenci belgesiyle velisi olarak bir hesap açtık. 4 yıl oldu kartı
kullanıyor sürekli kesiyor içinde para. Kesinlikle kesilen paraların iadesini istiyoruz ve bir daha kesilmesini de istemiyorum.

Tüketici haklarına göre hesaplardan işletim ücretleri falan kesilmeyecek hele ki konu öğrenci olunca. Kesinlikle iadesini istiyorum. Gereğinin yapılmasını istiyorum aksi takdirde yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin T.
  26 Aralık
  10:46

  Ben gerçekten ziraat bankasını böyle bilmiyordum. Bu ilgisizlikten dolayı hesaplarımı ve ailemin bütün hesaplarını kapattıracağım ve en kısa sürede yasal yollara başvuracağım.

 • 23 Aralık
  10:21

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr