21 Ocak 2014

Ziraat Bankası Hesabımdan Kesinti Yapıyor!

Ben üniversite öğrencisi bir gencim. 4 yıldan beri Ziraat Bankasıyla çalışmaktayım ve 4 yıldır sürekli hesabımdan para kesintisi olmaktadır. Belli bir zamanı bile yok. Sanki banka benim hesabıma ortak. Hiçbir zaman paramı yatırdığım gibi çekemiyorum. 100 TL paramdan 11 TL kesiliyor 85 çekiyorum kalan 4 TL.

3 gün sonra o parayı da alıyor banka. Arkadaşım aynı banka üzerinden 50 TL gönderiyor bir gün sonra 30 TL kesiyorlar. Bazen 26,4,11,30 sürekli kesinti ama en son olarak 70 lira kesilmiş. Kesilen paranın hattı hesabı yok. Artık yeter yani gerçekten Ziraat Bankası beni sıkıntıya sokuyor. Alsa buraya yazmayacaktım ama maalesef durum bundan ibaret. Biran önce çözülmesi tek temennim.

Murat 46 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön