18 Ocak 2014

Ziraat Bankası Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Anneme yaklaşık 4 yıldır devlet tarafından ilaç yardım parası yatıyor. Ocak ayının ilaç yardım parasını çekmek için beraber bankaya gittik 102.00 TL almamız gerekirken bize 20.00 TL ödediler. Nedenini sorduğumuzda 02.01.2014 tarihinde 4 tane birden 20.00 TL yani 80.00 TL hesap işletim ücreti kesilmiş. 4 yıldır biz bu parayı bu bankadan alıyoruz kesilmedi de şimdi neden kesildi? Kafanıza göre 80.00 TL birden nasıl kesiyorsunuz? Bu ilaç yardım parası. Otomatik fatura talimatı istediler verdik. Haberimiz olsaydı öncede verirdik. Biz bu haksız yere kesilen 80.00 TL geri ödenmesini istiyoruz. Ziraat Bankası'ndan şikayetçiyim.

Meltem 45 Okunma

Cevaplar

  • Meltem 24 Ocak 2014

    Burada şikayetim yayınlandıktan 1 gün sonra ziraat bankasından aradılar ve bu şikayeti annemin ziraatbank.com.tr şikayet bölümüne yazı yazmasını istediler.Annem de dediklerini yaptı şikayetini ziraat bankasına yazdı ama 4 gün geçmiş olmasına rağmen henüz bir gelişme yok ve annem bu ay ki ilaçlarını henüz alamadı çünkü ziraat bankası devletin ödediği ilaç yardım parasını hesap işletim ücreti adı altında 80 tl birden kesmiştir.Acil olarak bu haksız yere kesilen paranın iadesini istiyoruz.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön