Ziraat Bankası Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Hamza Ö. |

Ziraat Bankası bank karttan her üç ayda bir 20 tl hesap işletim adı altında para kesiliyor ve ben bu durumdan şikayetçiyim. Kredi kartı kullanmıyoruz bu neyin hesap işletim ücreti anlamış değilim. Sürekli bank kartla işlem yapan biride değilim hesabım da 903.75 TL param vardı 50 lirasını kendim çektim 853.75 lira bakiyem vardı. 4 defa 20 TL kesmiş ve toplamda 80 TL hesap işletim ücreti adı altında para kesmişler.

Ben öğrenciyim ve bu durumdan şikayetçiyim ve paramın iade edilmesini istiyorum. Para iadesini aldıktan sonra bir daha da Ziraat Bankasıyla çalışmayacağım ve bütün hesaplarımı kapatmayı düşünüyorum. En kısa süre için de paramı iade edin Ziraat Bankası yetkilileri.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hamza Ö.
  31 Ekim
  13:00

  Çözüm odakli bir yaklasim degil.ben ogreciyim ve o yaptiklari kesintiler beni magdur etti para iadesi istiyorum

 • 27 Ekim
  12:31

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr