Ziraat Bankası Hesabımdan Bilgim Dışında Para Kesintisi Yaptı.

Salih G. |

Meriç Ziraat Bankası şubesindeki hesabımdan para çektikten sonra kalan küçük bir meblağın iki gün sonra banka tarafından alındığının ve bu yetmezmiş gibi bakiyemin -0,25 krş da bırakıldığını yani borçlandırıldığımı gördüm, ilgili 4440000 aradığımda işlemin sonuçlandığını ama nasıl sonuçlandığını bilmediğini söyledikleri halde hesabımda hala borçlu görünmekteyim. Ziraat Bankası'na hiç ama hiç yakışmıyor.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih G.
  15 Kasım
  16:56

  ziraat bankasının bilgisiz personeli tarafından kalan bakiyemin banka tarafından tırpanlanacağı bile bile tarafıma ödenmediği açıkça görülmektedir bu nedenle banka tarafından bu personellere yaptığı (önemli) iş nedeniyle bir maaş ikramiye verilmelidir vatandaş mağdur olmuş kimin umurunda

 • Salih G.
  15 Kasım
  16:50

  ziraat bankasını hiç kimseye tavsiye etmiyorum

 • 10 Kasım
  10:04

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr