06 Mart 2013

Ziraat Bankası Hesabımdaki Parayı Çekemiyorum!

Geçtiğimiz dönemde Ziraat Bankası'nın 3 ayda bir kestiği 15 TL tutarındaki hesap işletim ücreti sebebiyle 15+15+15 toplamda 45 TL kesilen ücret hakkında Ptt aracılığı ile dilekçe verdim.Kendilerini haklı gördüler. Kabul edilmedi. Ziraat bankası hariç bütün bankalar Hesap işletim ücretini tek dilekçe ile geri veriyor. Ziraat Bankasının aldığı bu haksız kazancı Tüketici Haklarına kadar götürdüm. 3 ay sonunda ben Haklı bulundum ve Ziraat bankasının bu 45 TL 30 gün içinde hesabıma geri yatırması gerekiyordu, yatırdı. Sorun şu ki bu 45 TL'yi hiçbir şekilde kullanamıyorum. Para görünürde hesabımda duruyor. 11 gündür paramı çekemiyorum şikayetçiyim.

Melih 5.974 Okunma

Cevaplar

 • Melih 17 Mart 2013

  Hesabımdan parayı çekemememin sebebi olayı büyütüm zorunlu olarak onlardan paramı geri aldığım için bu parayı hesabımda görüntüleseler de hesabıma bloke koydukları içinmiş. Bu şikayet sayesinde blokem açıldı ve para çektim. Para kesmeye devam edeceklerini söylediler. Sistem otomatik kesiyormuş bilmemneymiş. Yapcak bişey yok hesabı kapattıracaz.

 • Melih 12 Mart 2013

  Şu standart cevabı yazan arkadaş neyi iletiyorsun. Direk adımı yazıp girip baksana şu hesabıma! Ne diye paramı çekemiyormuşum. Ne zaman çekebilecekmişim. Bilgi vermeye çözüm bulmaya yönelik olan insan şimdiye kadar 50 kere aramıştı. Kopyala yapıştır yapması işinize geliyor demi. Utanmıyorsunuz da şu standart cevabı yazmaktan.

 • Melih 11 Mart 2013

  Anlayışa bakın. Düz cevap. Nasıl bir müşteri anlayışıdır. Sözde bilgi vereceksiniz. Ne bir bilgi verildi ne de ilgilenildi. Şu parayı çekeyim, direk hesaplarımı kapattıracağım.

 • Ziraat Bankası Temsilcisi06 Mart 2013

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön