14 Mayıs 2013

Ziraat Bankası Hesabımdaki Para Yok Oldu!

1 ay önce kadar banka hesabımdan benden habersiz 7000 tl yok eden Ziraat bankası na o kadar başvuru yapmama rağmen ne bir yetkili ne başka biri mağduriyetinizi çözüyoruz diye asla geri dönüş yapmadı ve o kadar her belge ortada olmasına rağmen verdikleri cevap;ilgili banka şubenizle görüşünüz oldu.görüşünüz dedikleri şube benim paramı yok eden şube,savcılığa şikayette bulunduğum şube işin komikliğine bakar mısınız?

Yine dedikleri şubeyle görüştüm ama bizle alakanız yok cevabını aldım.bu kadar amatör ruhlu bir banka olamaz 2 aydır benim param ortada yok ve her türlü yasal hakkımı sonuna kadar kullanacağım böylesine komik bir olayda dünya da bir tek Türkiye Ziraat bankasında olur sanırım..

Muhammer 536 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön