13 Eylül 2013

Ziraat Bankası Hesabıma Yatan Paraya Bloke Koydu!

Orman Bakanlığında çalışmaktayım ve T.C Ziraat Bankası Beşevler Şubesi ile çalışmaktayız. Her ay maaş avansı olarak 1.200 TL çekmekteyim ve benden her ay otomatik olarak 1.240 TL alınmaktadır. Ancak 3 gün önce 351 TL yolluk hesabıma yatırıldı ve bu paraya maaş avansı denilerek bloke konulmuş.

Ayrıca beşevler şubesine gittiğimde bizim yapacağımız birşey yok sistem kendi yapmıştır deniliyor. Hangi sistem diyorum telefon var mı diyorum işte sistem diyor. Zaten benim maaş avansım her ayın 15'inde otomatik olarak kesiliyor. Sanki vatandaşlar memleketi terkedecek yani hemen bloke konuluyor. Bloke konulan hesabımın açılmasını istiyorum.

Fatih 230 Okunma

Cevaplar

  • Fatih13 Eylül 2013

    Konu hakkında halen bilgi alamadım her ay bu sıkıntıyı yaşamak zorundamıyım hem vatandaşın parasını çalıştırın hemde vatandaşa sıkıntı yaratın en kısa problemimin çözülmesini istiyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön