13 Şubat 2013

Ziraat Bankası Hala Çözüm Bulunamadı!

Ziraat bankası *58*****1 numaralı hesap numaram bilgim olmadan değiştirildi ve ben bu hesap numarasını burs almak için kullanıyordum bursum yatmayınca fark ettim Sivas merkez ziraat bankasına gittiğimde muhatap bulamadım o diğerine o diğerine yönlendirdi banane git şikayet et genel merkeze denildi. Yatmayan bursumun hesabını kim verecek?

Sedat 39 Okunma

Cevaplar

  • Sedat18 Şubat 2013

    Yaklaşık olarak 15 günlük şikayetime çözüm bulunamamıştır ayrıca geri cevap verilmemiş ve hiçbir şekilde geri dönüş yapılmamıştır. . . Ziraat bankası ****587837775**1 numaralı hesap numaram bilgim olmadan değiştirildi ve ben bu hesap numarasını burs almak için kullanıyordum bursum yapmayınca fark ettim Sivas merkez ziraat bankasına gittiğimde muhatap bulamadım o diğerine o diğerine yönlendirdi banane git şikayet et genel merkeze denildi. Yatmayan bursumun hesabını kim verecek?

  • Ziraat Bankası Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön