Ziraat Bankası Haksız Olarak Kesilen Hesap İşletim Ücreti!

Aydın C. |

4475-**************4 nolu hesabımla ilgili kiralık kasamın süresi 10.11.2013 tarihinde sona ermekle birlikte. 30.10.2013 tarihinde kasa mı kapattım. Bankadaki müşteri yoğunluğu bulunduğundan kasa açtırılırken zorunlu olarak açtırtılan vadeli hesap ve depozito ücretlerimi o an çekemedim.

Bu gün paramı çekmek için hesabımı kontrol ettiğimde hesabımdan haksız yere kesilmiş olan toplamda 60 TL tutarında hesap işletim ücretinin çekildiğini gördüm. Bu para hesabımdan haksız olarak çekilmiştir iadesini istiyorum tüketici heyetine ve tüketici mahkemesine başvuru hakkımı bu gün için saklı tutuyorum. Sizden cevap bekliyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydın C.
  16 Kasım
  22:31

  Ziraat Bankası Şikayetim var'ı ciddiye almıyor. Ombudsmana şikayetim sonrasında banka parayı geri ödemeye razı oldu ama birdaha mı asla ziraat bankasıyla çalışmam.

 • Aydın C.
  04 Ekim
  15:15

  bugun 60 lira kazanmis olabilirler ama ilelebet bir musteri kaybettiler. butun yakinlarimi bu bankadan uzak durmalari konusunda uyaracagim

 • 01 Ekim
  13:44

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir.

  Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  T.C Ziraat Bankası A.Ş.

  444 00 00 www.ziraatbank.com.tr