13 Ekim 2014

Ziraat Bankası Haksız Kart Aidatı Kesintisi!

Ziraat Bankasına ait Bankkartımı uzunca bir süredir kullanıyorum ve öğrenciyim. Kartı alma sebebim kart ücretinin olmamasıydı. Bu süreye kadar hiç kart ücreti kesilmemişti ama bu ay benden habersiz kart aidatı kesilmiş.
Hesap Bildirim Cetveli ile kesilen üyelik aidatı ücreti, 4822 sayılı yasa ile 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. Maddesinde düzenlenen "Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Yukarıda belirtmiş olduğum müşteri memnuniyetsizliğim ve ilgili yasal mevzuat gereği kartıma yansıtılan bu üyelik aidatının iadesini istiyorum.

Fatih 228 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi14 Kasım 2014

    Şikayetinize istinaden 23/10/2014tarihinde kayıtlı e-posta adresinize yanıt verilmiştir. E-posta adresinize gelen e-mailleri kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

  • Fatih10 Kasım 2014

    şikayetimin üzerinden yaklaşık bir ay süre geçmesine rağmen herhangi bir geri dönüş veya işlem yapılmadı.Üst mercilere gerekli şikaetleri yaparak hakkımı arayacağım.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi13 Ekim 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön